مقاله

صفحه اصلی/

ایا لیفت صورت برای شما مناسب می باشد؟

هرچند جراحی لیفت صورت نمی تواند به طرز چشمگیری شما را تغییر دهد، اما می تواند ظاهر شما را به طور چشمگیری جوان تر نشان دهد. زمان چیزی است که نمی تواند برگشت یابد و متاسفانه روند پیری هم متوقف نمی شود. درست است که ما نمی توانیم از پیری خود جلوگیری کنیم اما می توانیم زمان ان را به تاخیر بیندازیم.انسان می تواند با استفاده ازبرنامه های  تغذیه صحیح  و روش های درمانی مناسب در سلامتی خود نقش مهمی را ایفا کند. در هر صورت گاهی اوقات نیاز هست که ادمی با استفاده از روش های  متداول زیبایی،جوانی  و نشاط را برای خود به ارمغان بیاورد.


بسیاری ازافرادی که جراحی  لیفت صورت را انتخاب می کنند در محدوده سنی 40 سال تا 60 سال قرار دارند. آنها تنها کسانی نیستند که این عمل  جراحی را دریافت می کنند، اما  آنها بزرگترین گروه سنی را تشکیل می دهند و می توان گفت لیفتینگ صورت در این سنین یک روش  بسیار محبوب می باشد. اگر شما هم به گزینه  لیفت صورت برای بازگردانی زیبایی و جوانی خود  فکر می کنید قبل از هرکاری با یک جراح پلاستیک مورد اعتماد مشورت کنید.
در طول مشاوره، جراحی  که عمل زیبائی شما را انجام می دهد، تمام انچه که در چهره شما رخ خواهد داد را تشریح می کند. همچنین هر گونه دستورالعمل خاص مربوط به مراقبت شما نیز باید مورد بحث قرار گیرد

 

ایا لیفت صورت برای شما مناسب می باشد؟

اگر از خستگی با چین و چروک های صورت و خطوط خفیف خسته شده باشید، ممکن است فکر کنید که یک چهره ناراحت کننده دارید. اگر چنین است، شما باید در نظر بگیرید که آیا این جراحی برای شما مناسب است یا خیر. بسیاری از بیماران نتایج مثبتی  را  با این روش دریافت می کنند، اما برخی متوجه می شوند که جراحی لیفت برای آنها مناسب نیست.
شما باید به دقت فکر کنید که آیا شما واقعا  به  لیفت صورت نیاز دارید یا نه؟!. اگرچه بیشتر افراد جوان تر این روش را   برای بازیابی زیبایی پوست خود در نظر می گیرند،اما قطعا کاربرد این روش بیشتر برای افراد میانسال می باشد.توصیه می کنیم  اگر هنوز چروک های صورت شما  جدی نیست،سعی کنید از کرم ضد چروک برای صاف کردن پوست خود استفاده کند.همچنین باید گفت این روش برای از بین بردن  خطوط شدید صورت در افراد میانسال و پیر مناسب نیست  و معمولا استفاده از کرم برای جوانان  مناسب است.در نهایت عمل لیفت صورت بیشتربرای سنین میانسال توصیه می شود.

 

مدت زمان جراحی لیفت صورت

جراحی  شما  ممکن است به مدت چند ساعت تا چندین ساعت ادامه یابد.همچنین گاهی  جراحی ممکن است در چندین جلسه مختلف انجام شود.خوشبختانه خطر عوارض در لیفت صورت  بسیار کم است و شما می توانید همزمان چندین عمل زیبایی را با ان انجام دهید.


نکته مهم در جراحی لیفت صورت:

تصمیم نهایی را به جراح زیبایی ندهید. به یاد داشته باشید که خطرات مربوط به هر نوع عمل جراحی وجود دارد و برای به حداقل رساندن این خطرات، شما باید تمام اطلاعات خود رااز قبل در این زمینه  بالا ببرید.اطمینان حاصل کنید که جراح شما در زمینه کاری خود قابل اعتماد و داری مجوزهای لازم می باشد و این نکته در نتیجه  جراحی زیبایی شما تاثیر گذار خواهد بود.شما می توانید مدارک تحصیلی جراح خود را با چند پزشک معتمد بررسی کنید. اگر دچار مشکل در انتخاب جراح هستید، از دکتر اولیه و دوستان خود برای ارجاع به آنها بپرسید. فراموش نکنید جراحی پلاستیک  یکی از روش های جدید برای به دست اوردن زیبائی و اعتماد به نفس بیشتر در ایران می باشد.